Crime report published on Monday 6 September 2010 – Rooseveltlaan, Utrecht, The Netherlands
UTRECHT – De politie heeft in de nacht van zondag 5 op maandag 6 september drie mannen aangehouden omdat zij een inbraak hadden gepleegd.
Getuigen belden omstreeks 02.40 uur, via 1-1-2, naar de politie omdat men zag dat een aantal personen aan het inbreken was op de Rooseveltlaan ter hoogte van Hooggelegen. De inbraak zou plaatsvinden bij een container. Ter plaatse zagen agenten vier mannen wegrennen. De achtervolging werd ingezet. Twee verdachten, beiden 21 jaar uit Utrecht, werden direct aangehouden. Een derde verdachte probeerde zich schuil te houden in de bosjes.
Toen de agenten gebruik gingen maken van een warmtebeeldkijker en een politiehond, koos de 23-jarige man eieren voor zijn geld en kwam uit de bosjes. De vierde verdachte wist uit handen van de politie te blijven. Bij de container waren een aantal sloten al vernield. De mannen werden voor verhoor ingesloten op het bureau.
This crime report from Utrecht is originally published on www.politie.nl.